-PRE ORDER- BIG Retro Soft Vinyl Series Mechagodzilla (1974) Standard Ver.
Manufacturer: CCP
- Series: Godzilla
- Pre-Orders Close: 30 May 2026
- Š TOHO CO., LTD.
$283.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
$56.70 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 26cm
Material: PVC
Material: PVC
(CCP00202)
| SKU | CCP00202 |
| Barcode # | 4580565647538 |
| Brand | CCP |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.017500000m3 |