-PRE ORDER- Concept Masterline necomi Original Illustration Love Is Overflowing
Manufacturer: Prime 1 Studio
- Series: Original Works
- Pre-Orders Close: 23 May 2026
$1,853.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2028
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. H:43cm x W:21cm x D:24cm
Material: Polystone & other materials
Material: Polystone & other materials
(POS00284)
| SKU | POS00284 |
| Barcode # | 4582647124593 |
| Brand | Prime 1 Studio |
| Shipping Weight | 2.3500kg |
| Shipping Width | 0.480m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.520m |
| Shipping Cubic | 0.079872000m3 |