-PRE ORDER- Cheshire Cat Bunny Suit Ver. 1/6 Scale Figure
Manufacturer: MAGI ARTS
- Series: Original Works
- Pre-Orders Close: 20 June 2026
$494.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 August 2027
$99.00 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Planned and made by MAGI ARTS, ther original character "Cheshire Cat Bunny Suit Ver." drawn by illustrator Rosuuri are now available as a 1/6 scale pvc figure! Her slightly mischievous expression with a hint of tongue and her teasing gaze create an irresistible charm! Enjoy her mysterious and alluring appeal in your collection!
Product including:
Figurine, base, interchangeable outfit part
Product Size: 1/6 scale, about 180mm in height
Material: PVC, ABS
Product including:
Figurine, base, interchangeable outfit part
Product Size: 1/6 scale, about 180mm in height
Material: PVC, ABS
(MGA00019)
| SKU | MGA00019 |
| Barcode # | 6976539772494 |
| Brand | MAGI ARTS |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.007500000m3 |