-PRE ORDER- Roxy Bunny Polarized Color Version 1/7 Scale
Manufacturer: System Service
- Series: Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 2
- Pre-Orders Close: 15 June 2026
- Šçä¸ĺ°˝ăŞĺŤăŽć/MFăăăŻăš/ăçĄčˇčť˘çâ Ąă製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $49.99
$44.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Pre-painted ABS & PVC scale figure / Height: 140mm
(SYS00126)
| SKU | SYS00126 |
| Barcode # | 4533564065490 |
| Brand | System Service |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.005625000m3 |