-PRE ORDER- Hatsune Miku Melffy Figure Sugar Cloud
Manufacturer: FuRyu
- Series: Hatsune Miku
- Pre-Orders Close: 01 June 2026
- Š Crypton Future Media, INC. www.piapro.net
RRP $59.95
$40.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Painted with ATBC-PVC & NYLON. Approximately 105mm in height.
(FUR01867)
| SKU | FUR01867 |
| Barcode # | 4571623515661 |
| Brand | FuRyu |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.006750000m3 |