-PRE ORDER- FIGURIZMa Hatsune Miku Christmas 2026
Manufacturer: SEGA
- Series: Hatsune Miku
- Pre-Orders Close: 01 June 2026
- Š Crypton Future Media, INC. www.piapro.net
RRP $44.99
$40.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: Approx. W21cmxH27cm PVC
(SEG02726)
| SKU | SEG02726 |
| Barcode # | 4573628569199 |
| Brand | SEGA |
| Shipping Weight | 0.7500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.007500000m3 |