-PRE ORDER- FIGURIZMa Asuka
Manufacturer: SEGA
- Series: Rebuild of Evangelion
- Pre-Orders Close: 01 June 2026
- ŠăŤăŠăź
RRP $44.99
$40.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: Approx. W9cmxH28cm PVC
(SEG02729)
| SKU | SEG02729 |
| Barcode # | 4573628570317 |
| Brand | SEGA |
| Shipping Weight | 0.7500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.007500000m3 |