-PRE ORDER- Ling Guang The Tomb Visitor 1/6 Scale Figure
Manufacturer: Raise Dream
- Series: Aether Gazer
- Pre-Orders Close: 20 June 2026
- Š 2025 Xiamen YongShi Network Technology Co., Ltd. C 2025 YOUNGS GAME PTE. LTD.
$445.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 July 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Planned and produced by Raise Dream, we present you this 1/6 scale figure of "Ling Guang The Tomb Visitor" from the smartphone game "Aether Gazer!" Make sure not to miss out on this charming and mystery girl!
Product Size: 1/6 scale, about 21cm in height
Material: ABS / PVC
Product Size: 1/6 scale, about 21cm in height
Material: ABS / PVC
(RAD00004)
| SKU | RAD00004 |
| Barcode # | 6973547900130 |
| Brand | Raise Dream |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.010000000m3 |