-PRE ORDER- Prime Collectible Figure Spinosaurus
Manufacturer: Prime 1 Studio
- Series: Jurassic Park III
- Pre-Orders Close: 09 May 2026
$283.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. H:39cm x W:74cm x D:34cm
Material: Polystone & other materials
Material: Polystone & other materials
(POS00278)
| SKU | POS00278 |
| Barcode # | 4582647124029 |
| Brand | Prime 1 Studio |
| Shipping Weight | 13.1800kg |
| Shipping Width | 0.460m |
| Shipping Height | 0.460m |
| Shipping Length | 0.980m |
| Shipping Cubic | 0.207368000m3 |