-PRE ORDER- Revoltech Optional Parts Expansion Pack Vol. 1 [Re-release]
Manufacturer: Kaiyodo
- Series: Other
- Pre-Orders Close: 16 May 2026
$40.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: Approx. 15mm-135mm
Material: ABS
Content:
Hand gun A x2
Hand gun A holster stored part x2
Hand gun A magazine x2
Assault rifle x1
Leg holster x2
Hand gun B x2
Hand gun B holster stored part x2
Hand gun B magazine x2
Sniper rifle x1
Sniper rifle bipod x2
Impact effect part x1
Gunshot effect x2
Special connection parts for impact effect x1
Material: ABS
Content:
Hand gun A x2
Hand gun A holster stored part x2
Hand gun A magazine x2
Assault rifle x1
Leg holster x2
Hand gun B x2
Hand gun B holster stored part x2
Hand gun B magazine x2
Sniper rifle x1
Sniper rifle bipod x2
Impact effect part x1
Gunshot effect x2
Special connection parts for impact effect x1
(KYD00016)
| SKU | KYD00016 |
| Barcode # | 4537807221315 |
| Brand | Kaiyodo |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.005000000m3 |