-PRE ORDER- Piccodo Action Doll Ne Zha Huntian Ling Ver.
Manufacturer: GENESIS
- Series: Fei Ren Zai
- Pre-Orders Close: 16 May 2026
$197.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular Chinese web comic "FEI REN ZAI", the character Nezha appears in the PiCCODO action doll series, wearing his Huntian Ling! The set includes outfit parts such as Dudou and Huntian Ling, as well as his iconic weapons like the Fire-Tipped Spear, Qiankun Quan, and Wind Fire Wheels. It also comes with a first release bonus: a lotus head accessory with a built-in magnet. Make sure no to miss this dignified and impressive Nezha figure!
First time limited bonus: Lotus flower head accessory (with magnet)
Product Size: about 14cm in height
Material: PVC + POM + Cloth + Magnet
First time limited bonus: Lotus flower head accessory (with magnet)
Product Size: about 14cm in height
Material: PVC + POM + Cloth + Magnet
(GNS00024)
| SKU | GNS00024 |
| Barcode # | 6921409103960 |
| Brand | GENESIS |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |