-PRE ORDER- Revoltech Amazing Yamaguchi Hawks [Re-release]
Manufacturer: Kaiyodo
- Series: My Hero Academia
- Pre-Orders Close: 16 May 2026
- Š ĺ čśčĺšłďźéčąç¤žăťĺăŽăăźăăźă˘ăŤăăă˘čŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäź
$206.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
$41.40 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 155mm
Material: PVC, ABS, POM
Material: PVC, ABS, POM
(KYD00044)
| SKU | KYD00044 |
| Barcode # | 4537807221261 |
| Brand | Kaiyodo |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.005000000m3 |