-PRE ORDER- Chara Forme "Aotsuki Eito
Manufacturer: Empty
- Series: The Hundred Line Last Defense Academy
- Pre-Orders Close: 23 May 2026
- ŠAniplex, TooKyo Games
$103.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 105mm
Material: PVC, ABS
Material: PVC, ABS
(EMP00026)
| SKU | EMP00026 |
| Barcode # | 4570112179957 |
| Brand | Empty |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |