-PRE ORDER- Scarlet: Black Shadow 1/10 Scale Figure
Manufacturer: HOBBY SAKURA
- Series: GODDESS OF VICTORY: NIKKE
- Pre-Orders Close: 20 June 2026
- ŠSHIFT UP CORP.
$166.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
$33.30 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Under the planning and production of Hobbysakura, the popular smartphone game 'Goddess of Victory: NIKKE' presents the 1/10 scale figure of "Scarlet: Black Shadow"! Dressed in a jet-black bodysuit with a flowing red cape and holding her weapon, she stands in a powerful and impressive pose. Hope you enjoy her striking beauty in your collection!
Product Size: 1/10 scale, about 210mm in height
Material: PVC + ABS
Product Size: 1/10 scale, about 210mm in height
Material: PVC + ABS
(HBS00072)
| SKU | HBS00072 |
| Barcode # | 6979272330631 |
| Brand | HOBBY SAKURA |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |