-PRE ORDER- Nayuta: Wu Wei 1/4 Scale Figure Normal Edition
Manufacturer: HOBBY SAKURA
- Series: GODDESS OF VICTORY: NIKKE
- Pre-Orders Close: 20 June 2026
- ŠSHIFT UP CORP.
$1,381.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Under the planning and production of Hobbysakura, the popular smartphone game 'Goddess of Victory: NIKKE' presents the 1/4 scale figure of "NAYUTA" in her character outfit "Wu Wei"! Make sure not to miss out!
Normal Edition including: Figurine, base
Product Size: 1/4 scale, about 590mm in height
Material: PVC + ABS
Normal Edition including: Figurine, base
Product Size: 1/4 scale, about 590mm in height
Material: PVC + ABS
(HBS00070)
| SKU | HBS00070 |
| Barcode # | 6979272330617 |
| Brand | HOBBY SAKURA |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.500m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Shipping Cubic | 0.162500000m3 |