-PRE ORDER- Nendoroid Nene Ayachi
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Sabbat of the Witch
- Pre-Orders Close: 20 July 2026
- Š2015 YUZUSOFT/JUNOS INC.
RRP $114.95
$86.21
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the visual novel "Sabbat of the Witch" comes a Nendoroid of Nene Ayachi!
Face plates:
¡ Panicked face
¡ Smiling face
¡ Shocked face
Optional parts:
¡ Ramen
¡ Chopsticks
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
Face plates:
¡ Panicked face
¡ Smiling face
¡ Shocked face
Optional parts:
¡ Ramen
¡ Chopsticks
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07867)
| SKU | GSC07867 |
| Barcode # | 4570232581890 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |