-PRE ORDER- Nendoroid Esquie
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Clair Obscur Expedition 33
- Pre-Orders Close: 29 June 2026
- Clair ObscurÂŽ: Expedition 33ÂŽ Š Sandfall Interactive â Published by Kepler Interactive. All rights reserved.
RRP $109.95
$82.46
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From "Clair Obscur: Expedition 33" comes a Nendoroid of Esquie!
Optional parts:
¡ François doll
¡ Headband
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 102mm in height.
Optional parts:
¡ François doll
¡ Headband
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 102mm in height.
(GSC07884)
| SKU | GSC07884 |
| Barcode # | 4580828677081 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |