-PRE ORDER- Kirameki Yoko Box Pieces of Sweet Stars Yoko Bondage Costume Version 1/7 Scale
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Tengen Toppa Gurren Lagann
- Pre-Orders Close: 06 July 2026
- Šä¸ĺłśăăăăťäťçłć´äšăťăăă¸ă§ăŻăăă°ăŹăłăŠăŹăłă
RRP $259.95
$208.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 September 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From "Kirameki Yoko Box" comes a scale figure of Yoko in a bondage costume! She is depicted as she appears in the PV, her supple figure wrapped tightly in bondage, and the uncompromising sculpting from her fingertips to her feet must be seen to be believed. You can enjoy a different side of Yoko thanks to the contrast between the shine of the bondage and her skin. Down to her real fishnet stockings, this figure is packed with visual and textural highlights. Be sure to add this version of Yoko, a little more seductive than her usual self, to your collection! Painted plastic 1/7 scale complete product with stand included. Approximately 165mm in height.
(GSC07880)
| SKU | GSC07880 |
| Barcode # | 4580590192799 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.012500000m3 |