-PRE ORDER- Nendoroid Hatsune Miku World Is Mine 2024 Version [Re-release]
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Hatsune Miku
- Pre-Orders Close: 22 June 2026
- Š Crypton Future Media, INC. www.piapro.net
RRP $109.95
$82.46
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From "Character Vocal Series 01: Hatsune Miku" comes a Nendoroid of Hatsune Miku, based on the World Is Mine 2024 illustration by redjuice!
Face plates:
¡ Smiling face
¡ Side glance smiling face
¡ Blushing face
Optional parts:
¡ Crown
¡ Strawberry shortcake
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
Face plates:
¡ Smiling face
¡ Side glance smiling face
¡ Blushing face
Optional parts:
¡ Crown
¡ Strawberry shortcake
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC04765)
| SKU | GSC04765 |
| Barcode # | 4570232584198 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |