-PRE ORDER- Hatsune Miku: Bunny Ver. / Art by SanMuYYB [Re-release]
Manufacturer: FREEing
- Series: Hatsune Miku
- Pre-Orders Close: 20 July 2026
- Š Crypton Future Media, INC. www.piapro.net
RRP $639.95
$517.74
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
$103.55 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Presenting a new bunny style figure of Hatsune Miku based on a specially drawn illustration by SanMuYYB.
The figure features Miku in a cool monotone bunny suit. Details like her delicate hair created with translucent materials, lustrous outfit and real net tights have all been captured in figure form in stunning detail. Be sure to add this large scale bunny figure of Hatsune Miku to your collection! Painted plastic 1/4 scale complete product. Approximately 300mm in height.
The figure features Miku in a cool monotone bunny suit. Details like her delicate hair created with translucent materials, lustrous outfit and real net tights have all been captured in figure form in stunning detail. Be sure to add this large scale bunny figure of Hatsune Miku to your collection! Painted plastic 1/4 scale complete product. Approximately 300mm in height.
(GSC03994)
| SKU | GSC03994 |
| Barcode # | 4570001515064 |
| Brand | FREEing |
| Shipping Weight | 5.5000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.064000000m3 |