-PRE ORDER- Nendoroid Hatsune Miku HMO Version
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Hatsune Miku
- Pre-Orders Close: 06 July 2026
- Š Crypton Future Media, INC. www.piapro.net
RRP $139.95
$104.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From "Character Vocal Series 01: Hatsune Miku" comes Nendoroid Hatsune Miku: HMO Ver.! HMO (Hatsune Miku Orchestra), originally released in 2009, is an album featuring Hatsune Miku covers of tracks by or related to the group Yellow Magic Orchestra (YMO). kuuuu, who was in charge of the original CD jacket art, drew a V4X-style HMO Miku illustration specifically for this figure.
Face plates:
¡ Cheerful face
¡ Smiling face
¡ Winking face
Optional parts:
¡ Interchangeable bangs part
¡ Sunglasses
¡ Folding fan
¡ Leek
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
Face plates:
¡ Cheerful face
¡ Smiling face
¡ Winking face
Optional parts:
¡ Interchangeable bangs part
¡ Sunglasses
¡ Folding fan
¡ Leek
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07879)
| SKU | GSC07879 |
| Barcode # | 4570232584303 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |