-PRE ORDER- Nendoroid Nagisa Furukawa [Re-release]
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Clannad
- Pre-Orders Close: 06 July 2026
- ŠVisualArt's/Key
RRP $59.95
$44.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 April 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the masterpiece romance visual novel "CLANNAD" comes a Nendoroid of the main heroine, Nagisa Furukawa! She comes with three face plates including a gentle standard expression, a bashful embarrassed expression and a heart-warming smile.
Optional parts include the green dango from the great dango family as well as some anpan and the amazing rainbow bread from her family's bakery! Recreate your favorite scenes from the game and enjoy the adorable Nagisa by your side whenever you like! Painted ABS&PVC non-scale figure with stand included. Approximately 100mm in height.
Optional parts include the green dango from the great dango family as well as some anpan and the amazing rainbow bread from her family's bakery! Recreate your favorite scenes from the game and enjoy the adorable Nagisa by your side whenever you like! Painted ABS&PVC non-scale figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC00335)
| SKU | GSC00335 |
| Barcode # | 4570232584082 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |