-PRE ORDER- Nendoroid Asuka Shikinami Langley Jersey Version
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Rebuild of Evangelion
- Pre-Orders Close: 06 July 2026
- ŠăŤăŠăź
RRP $104.95
$78.71
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular animated film series "Rebuild of Evangelion" comes a Nendoroid of Asuka Shikinami Langley in a tracksuit!
Face plates:
¡ Glaring face
¡ Smiling face
¡ Angry face
Optional parts:
¡ Video game console
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
Face plates:
¡ Glaring face
¡ Smiling face
¡ Angry face
Optional parts:
¡ Video game console
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07866)
| SKU | GSC07866 |
| Barcode # | 4570232580701 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |