-PRE ORDER- Nendoroid Ikuto Tsukiyomi
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Shugo Chara!
- Pre-Orders Close: 29 June 2026
- Š PEACH-PITăťčŹčŤç¤žďźă¨ăłăăŞăŞćç´˘éăťăăŹăćąäşŹ
RRP $119.95
$89.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the TV anime "Shugo Chara!" comes a Nendoroid of Ikuto Tsukiyomi!
Face plates: ¡ Composed face ¡ Smiling face ¡ Closed-eyes face
Optional parts: ¡ Cat ears ¡ Tail ¡ Violin ¡ Yoru's egg ¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
Face plates: ¡ Composed face ¡ Smiling face ¡ Closed-eyes face
Optional parts: ¡ Cat ears ¡ Tail ¡ Violin ¡ Yoru's egg ¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07858)
| SKU | GSC07858 |
| Barcode # | 4580828678309 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |