-PRE ORDER- Nendoroid Isaac Foster
Manufacturer: Medicos Entertainment
- Series: Angels of Death
- Pre-Orders Close: 27 July 2026
- Š2018 çç°ăžăă¨ďźVakaăťDWANGOăťKADOKAWAďźă掺ćŽăŽĺ¤Šä˝żă製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $99.95
$74.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
$14.99 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From "Angels of Death" comes a Nendoroid of Isaac Foster!
Face plates: ¡ Smiling face ¡ Crazed face ¡ Growling face
Optional parts: ¡ Scythe ¡ Pizza ¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
Face plates: ¡ Smiling face ¡ Crazed face ¡ Growling face
Optional parts: ¡ Scythe ¡ Pizza ¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07854)
| SKU | GSC07854 |
| Barcode # | 4573699572715 |
| Brand | Medicos Entertainment |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |