-PRE ORDER- Agir Nightpool 1/6 Scale
Manufacturer: Luminous Box
- Series: Azur Lane
- Pre-Orders Close: 29 June 2026
- ŠManjuu Co., Ltd., Yongshi Co., Ltd. & Yostar, Inc./ă˘ăăĄăă˘ăşăźăŤăŹăźăłă製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $259.95
$208.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 July 2027
$41.80 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From "Azur Lane" comes a figure of Ăgir in a swimsuit! This figure is sculpted based on an illustration by Guchico. Her provocative expression has been faithfully captured, and her wet skin feels almost real thanks to the pearl paintwork. Painted plastic 1/6 scale complete product with stand included. Approximately 285mm in height.
(GSC07862)
| SKU | GSC07862 |
| Barcode # | 6973848370342 |
| Brand | LUMINOUS BOX |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.017500000m3 |