-PRE ORDER- Nendoroid Joo Jaekyung
Manufacturer: ORANGE ROUGE
- Series: Jinx
- Pre-Orders Close: 29 June 2026
- Š 2026 ë°ęłź. All rights reserved. Published by Lezhin Ent.
RRP $114.95
$86.21
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
$17.24 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular BL comic series "Jinx" comes a Nendoroid of Joo Jaekyung!
Face plates: ¡ Standard face ¡ Mocking face ¡ Angry face
Optional parts: ¡ Lactic acid probiotic drink ¡ Boxing gloves ¡ Smartphone ¡ Glasses ¡ Other optional parts for different poses. Also available: Nendoroid Kim Dan Display him with Nendoroid Kim Dan (https://www.goodsmile.com/en/product/1140454/)(sold separately), also up for preorder! (Set: https://www.goodsmile.com/en/product/1144339/) Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
Face plates: ¡ Standard face ¡ Mocking face ¡ Angry face
Optional parts: ¡ Lactic acid probiotic drink ¡ Boxing gloves ¡ Smartphone ¡ Glasses ¡ Other optional parts for different poses. Also available: Nendoroid Kim Dan Display him with Nendoroid Kim Dan (https://www.goodsmile.com/en/product/1140454/)(sold separately), also up for preorder! (Set: https://www.goodsmile.com/en/product/1144339/) Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07860)
| SKU | GSC07860 |
| Barcode # | 4580828679719 |
| Brand | Orange Rouge |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |