-PRE ORDER- Nendoroid Hikari Tachibana
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Blue Archive
- Pre-Orders Close: 29 June 2026
- Š 2021 NEXON KOREA Corp. & NEXON Games Co., Ltd. All Rights Reserved.
RRP $99.95
$74.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular game "Blue Archive" comes a Nendoroid of Hikari, a Central Control Center member at Highlander Railroad Academy!
Face plates: ¡ Grumpy face ¡ "Whoa" face ¡ Natural face
Optional parts: ¡ Hat ¡ Ticket ¡ Joined hands part ¡ Other optional parts for different poses. *Joined hand parts are only included with Nendoroid Hikari Tachibana (sold separately). Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
Face plates: ¡ Grumpy face ¡ "Whoa" face ¡ Natural face
Optional parts: ¡ Hat ¡ Ticket ¡ Joined hands part ¡ Other optional parts for different poses. *Joined hand parts are only included with Nendoroid Hikari Tachibana (sold separately). Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07848)
| SKU | GSC07848 |
| Barcode # | 4570232582828 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |