-PRE ORDER- Onegai AiPri Character Sleeve Mini Yuki Olivia ENS-20
Manufacturer: Ensky
- Series: Onegai AiPri
- Pre-Orders Close: 06 June 2026
- ŠT-ARTS/syn Sophia/OAP PROJECT
$16.19
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 90mm x 62mm
Material: PP, Silver Film
Material: PP, Silver Film
(ENS00777)
| SKU | ENS00777 |
| Barcode # | 4970381815981 |
| Brand | Ensky |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000450000m3 |