-PRE ORDER- Fate/Strange Fake Bushiroad The Box Collection Figure Rich [BLIND BOX]
Manufacturer: Bushiroad Creative
- Series: Fate/Strange Fake
- Pre-Orders Close: 01 June 2026
- ŠRyohgo Narita,TYPE-MOON/KADOKAWA/FSFPC
RRP $15.00
$11.25
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Body: PVC&ABS Sticker: Paper Height: Body approx 50mm, Sticker approx 50mmĂ50mm.
(BUS01322)
| SKU | BUS01322 |
| Barcode # | 4570194469441 |
| Brand | Bushiroad Creative |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |