-PRE ORDER- TENITOL TALL Alya China Dress Ver.
Manufacturer: FuRyu
- Series: Alya Sometimes Hides Her Feelings in Russian
- Pre-Orders Close: 18 July 2026
- ŠSunsunsun,Momoco/KADOKAWA/Alya-san Partners
$175.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 290mm
Material: Plastic
Material: Plastic
(FUR01875)
| SKU | FUR01875 |
| Barcode # | 4580736407749 |
| Brand | FuRyu |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.017500000m3 |