-PRE ORDER- Fuwa Petit M Plush School Sekai Hatsune Miku
Manufacturer: SEGA
- Series: Hatsune Miku
- Pre-Orders Close: 01 June 2026
- Š Crypton Future Media, INC. www.piapro.net
RRP $39.95
$35.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
W25âĂâD15âĂâH22âcmăPolyester
(SEG02760)
| SKU | SEG02760 |
| Barcode # | 4573628569090 |
| Brand | SEGA |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.008250000m3 |