-PRE ORDER- Yanami Anna 1/7 Scale Figure
Manufacturer: Alter
- Series: Makeine Too Many Losing Heroines!
- Pre-Orders Close: 20 June 2026
- Šé¨ćŁŽăăăłďźĺ°ĺŚé¤¨ďźăăąă¤ăłĺżć´ĺ§ĺĄäź
$314.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 May 2027
$63.00 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 240mm
Material: PVC, ABS
Material: PVC, ABS
(ALT00077)
| SKU | ALT00077 |
| Barcode # | 4560228207866 |
| Brand | Alter |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |