-PRE ORDER- TENITOL TALL Alya Cheongsam Version
Manufacturer: FuRyu
- Series: Alya Sometimes Hides Her Feelings in Russian
- Pre-Orders Close: 13 July 2026
- ŠSunsunsun,Momoco/KADOKAWA/Alya-san Partners
RRP $214.95
$161.21
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From FURYUâs affordable figure brand "TENITOL", "Alya: Cheongsam Ver." is now available in TALL size! Sheâs dressed in an original outfit inspired by a cheongsam, and her beautiful silhouette features meticulously sculpted, soft body lines.
The peach bun she holds adds a charming accent, further enhancing her cutenessâŠ
Every detailâfrom her expression and translucent skin texture to the subtle texture of her outfitâhas been meticulously sculpted, and the delicate gradient coloring gives her a vibrant, elegant look. We hope youâll enjoy this impressive,
BIG-sized Anya right in your collectionâŠ
The peach bun she holds adds a charming accent, further enhancing her cutenessâŠ
Every detailâfrom her expression and translucent skin texture to the subtle texture of her outfitâhas been meticulously sculpted, and the delicate gradient coloring gives her a vibrant, elegant look. We hope youâll enjoy this impressive,
BIG-sized Anya right in your collectionâŠ
- Please note: The base shown in the image is a prototype and may differ from the final product. Painted plastic Non-Scale complete product. Height: Approximately Total height approx. 290mm(Pedestal not included)
(FUR01875)
| SKU | FUR01875 |
| Barcode # | 4580736407749 |
| Brand | FURYU |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.017500000m3 |