-PRE ORDER- Shinano Dreamy White Sands Ver.
Manufacturer: Alter
- Series: Azur Lane
- Pre-Orders Close: 20 June 2026
- ŠManjuu Co., Ltd., Yongshi Co., Ltd. & Yostar, Inc./ă˘ăăĄăă˘ăşăźăŤăŹăźăłă製ä˝ĺ§ĺĄäź
$476.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 July 2027
$95.40 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. L280mm
Material: PVC, ABS
Material: PVC, ABS
(ALT00078)
| SKU | ALT00078 |
| Barcode # | 4560228208214 |
| Brand | Alter |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.017500000m3 |