-PRE ORDER- Rem Breather in the Garden Ver. 1/7 Scale
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Re: ZERO
- Pre-Orders Close: 04 May 2026
- Šéˇćéĺšłăťć Şĺźäźç¤žKADOKAWAĺďźRe:ăźăăăĺ§ăăç°ä¸çç洝製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $329.95
$265.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 June 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the anime "Re:ZERO -Starting Life in Another World- 2" comes a scale figure of Rem in a beautiful green outfit! The bold design shows off a charming and new side of Rem. Be sure to add her to your collection for a wonderful time together!
(GSC07662)
| SKU | GSC07662 |
| Barcode # | 4580828676831 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.015000000m3 |