-PRE ORDER- POP UP PARADE Murasame L Size
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Senkoi Manbana
- Pre-Orders Close: 20 July 2026
- Š2016 YUZUSOFT/JUNOS INC.
RRP $114.95
$86.21
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
$17.24 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
The POP UP PARADE L line is a series of figures that are as impressive and satisfying as scale figures. Painted plastic non-scale complete product with stand included. Approximately 200mm in height.
(GSC07883)
| SKU | GSC07883 |
| Barcode # | 4580828676725 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |