-PRE ORDER- POP UP PARADE Ame-chan Anime Version
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: NEEDY STREAMER OVERLOAD
- Pre-Orders Close: 15 June 2026
- ŠWSS playground
RRP $79.95
$59.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
$11.99 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
POP UP PARADE is a series of figures that are easy to collect with affordable prices and easy-to-display sizes. Painted plastic non-scale complete product with stand included. Approximately 170mm in height.
(GSC07851)
| SKU | GSC07851 |
| Barcode # | 4570232582873 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004500000m3 |