-PRE ORDER- OM-06 One-Punch Man Potekoro Mascot (M Size) B Genos
Manufacturer: Plex
- Series: One Punch Man
- Pre-Orders Close: 23 May 2026
- ŠONEăťćç°éäťďźéčąç¤žăťăăźăăźĺäźćŹé¨
$31.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 20cm
Material: Polyester
Material: Polyester
(PLX00306)
| SKU | PLX00306 |
| Barcode # | 4571617082346 |
| Brand | Plex |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.005625000m3 |