-PRE ORDER- Nendoroid Shigoto Neko [Re-release]
Manufacturer: Good Smile Copany
- Series: Shigoto Neko
- Pre-Orders Close: 22 June 2026
- Šăăžăżă
RRP $69.95
$52.46
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 April 2027
$10.49 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
The popular Shigoto Neko illustration is now a Nendoroid! Face plates: ¡ "Yoshi" face
Optional Parts: ¡ Phrase plate ¡ Other optional parts for different poses.
Made at GSC's 'Lucky Factory' in Tottori, Japan. This product will be made at Good Smile Company's 'Lucky Factory', which was completed on the 5th December 2014. The product will be proudly 'Made in Japan', and sent all over the world for fans to enjoy. https://rakutsuki.goodsmile.com/ Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC04584)
| SKU | GSC04584 |
| Barcode # | 4570232581944 |
| Brand | Good Smile Copany |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |