-PRE ORDER- Chocopuni Big 40cm Plushie Saori
Manufacturer: Good Smile Copany
- Series: Blue Archive
- Pre-Orders Close: 08 June 2026
- Š 2021 NEXON KOREA Corp. & NEXON Games Co., Ltd. All Rights Reserved.
RRP $189.95
$151.96
SAVE $37.99 (20%)
Estimated Arrival 28 February 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From "Blue Archive" comes big 40cm plushies! Materials: Cotton, polyester / Size: Approx. 400mm in height.
(GSC07835)
| SKU | GSC07835 |
| Barcode # | 4580828678040 |
| Brand | Good Smile Copany |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.024000000m3 |