-PRE ORDER- Nendoroid OMG Kawaii Angel Outing Version
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: NEEDY STREAMER OVERLOAD
- ŠWSS playground
RRP $109.95
$87.96
SAVE $21.99 (20%)
Estimated Arrival 31 August 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the game âNEEDY STREAMER OVERLOADâ comes a Nendoroid of the Internet Angel OMGkawaiiAngel in her outing outfits!
Face plates:
¡ Winking face
¡ Angry crying face
¡ Eerie smiling face
Optional parts:
¡ :( Cat
¡ Knife
¡ Other optional parts for different poses.
?NEEDY STREAMER OVERLOAD Figure Special Site
https://special.goodsmile.info/needy/en/ Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
Face plates:
¡ Winking face
¡ Angry crying face
¡ Eerie smiling face
Optional parts:
¡ :( Cat
¡ Knife
¡ Other optional parts for different poses.
?NEEDY STREAMER OVERLOAD Figure Special Site
https://special.goodsmile.info/needy/en/ Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07062)
| SKU | GSC07062 |
| Barcode # | 4580828664227 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |