-PRE ORDER- Nendoroid Sukuna [Re-release]
Manufacturer: Good Smile Copany
- Series: Jujutsu Kaisen
- Pre-Orders Close: 08 June 2026
- ŠčĽčŚä¸ă ďźéčąç¤žăťĺŞčĄĺťťćŚčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $89.95
$67.46
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
$13.49 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the anime series "Jujutsu Kaisen" comes a Nendoroid of Sukuna! He comes with three face plates including a standard face, a sneering face and a crazed face.
Optional parts include a Malevolent Shrine illustration sheet and a cow skull. Be sure to add him to your collection and display him with other Nendoroids from "Jujutsu Kaisen"! Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC02159)
| SKU | GSC02159 |
| Barcode # | 4570232581913 |
| Brand | Good Smile Copany |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |