-PRE ORDER- Nendoroid Choso [Re-release]
Manufacturer: Good Smile Copany
- Series: Jujutsu Kaisen
- Pre-Orders Close: 08 June 2026
- ŠčĽčŚä¸ă ďźéčąç¤žăťĺŞčĄĺťťćŚčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $99.95
$74.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
$14.99 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the anime series "Jujutsu Kaisen" comes a Nendoroid of big brother Choso!
Face plates: ¡ Silent face ¡ Flowing Red Scale: Stack face ¡ "I'm his older brother!" face
Optional Parts: ¡ Blood effect ¡ Background sheet ¡ Optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC04259)
| SKU | GSC04259 |
| Barcode # | 4570232581937 |
| Brand | Good Smile Copany |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |