-PRE ORDER- Nendoroid Ikuto Tsukiyomi
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Shugo Chara!
- Pre-Orders Close: 29 June 2026
- © PEACH-PIT・講談社/エンブリオ捜索隊・テレビ東京
RRP $119.95
$89.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the TV anime "Shugo Chara!" comes a Nendoroid of Ikuto Tsukiyomi!
Face plates: · Composed face · Smiling face · Closed-eyes face
Optional parts: · Cat ears · Tail · Violin · Yoru's egg · Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
Face plates: · Composed face · Smiling face · Closed-eyes face
Optional parts: · Cat ears · Tail · Violin · Yoru's egg · Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07858)
| SKU | GSC07858 |
| Barcode # | 4580828678309 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |