-PRE ORDER- Nendoroid Hikari Tachibana
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Blue Archive
- Pre-Orders Close: 29 June 2026
- © 2021 NEXON KOREA Corp. & NEXON Games Co., Ltd. All Rights Reserved.
RRP $99.95
$74.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular game "Blue Archive" comes a Nendoroid of Hikari, a Central Control Center member at Highlander Railroad Academy!
Face plates: · Grumpy face · "Whoa" face · Natural face
Optional parts: · Hat · Ticket · Joined hands part · Other optional parts for different poses. *Joined hand parts are only included with Nendoroid Hikari Tachibana (sold separately). Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
Face plates: · Grumpy face · "Whoa" face · Natural face
Optional parts: · Hat · Ticket · Joined hands part · Other optional parts for different poses. *Joined hand parts are only included with Nendoroid Hikari Tachibana (sold separately). Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07848)
| SKU | GSC07848 |
| Barcode # | 4570232582828 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |