-PRE ORDER- Mari Bunny Ver. 1/6 Scale Figure Normal Edition
Manufacturer: HOBBY SAKURA
- Series: Original Works
- Pre-Orders Close: 13 June 2026
$764.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
$153.00 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Under the planning and production of Hobbysakura, here comes the original 1/6 scale figure "Mari Bunny Ver." drawn by illustrator ye_jji! Don't miss out on this sweet and charming bunny girl!
Normal Edition including: Figurine
Product Size: 1/6 scale, about 300mm in height
Material: PU
Normal Edition including: Figurine
Product Size: 1/6 scale, about 300mm in height
Material: PU
(HBS00068)
| SKU | HBS00068 |
| Barcode # | 6979272330563 |
| Brand | HOBBY SAKURA |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.021875000m3 |