-PRE ORDER- Kurumi Tokisaki Witch Style Version 1/7 Scale
Manufacturer: FuRyu
- Series: Date a Live
- Pre-Orders Close: 04 May 2026
- Š 2021 ćŠĺ Źĺ¸ăťă¤ăŞăďźKADOKAWAďźăăăźăăťă˘ăťăŠă¤ăâ Łă製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $399.95
$322.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From Furyu's high-quality hobby brand "F:NEX", "Kurumi Tokisaki" is now available as a 1/7 scale figure! The witch style, which features a crimson witch hat, is an original design of Furyu in both pose and costume. The costume, which is based on glossy black, is carefully modeled down to the smallest detail. We have put a lot of attention to detail throughout, such as the flowing movement of the hair, the sheer sleeves, and the texture of the roses and short guns that adorn the waist.
We invite you to welcome a special Kurumi dressed in bewitching and graceful to your collection. Make a reservation as soon as possible⪠Painted plastic 1/7 scale complete product. Height: Total height approx. 250mm(Pedestal not included)
We invite you to welcome a special Kurumi dressed in bewitching and graceful to your collection. Make a reservation as soon as possible⪠Painted plastic 1/7 scale complete product. Height: Total height approx. 250mm(Pedestal not included)
(FUR01823)
| SKU | FUR01823 |
| Barcode # | 4571623518242 |
| Brand | FURYU |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |