-PRE ORDER- Final Fantasy VII Remake Plush Aerith Gainsborough [Re-release]
Manufacturer: Square Enix
- Series: Final Fantasy VII Remake
- Š 1997, 2020 SQUARE ENIX CO., LTD. All Rights Reserved
$75.99
Estimated Arrival 30 September 2026
$15.20 Pre-order Deposit.
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: Approx. W115mmĂD160mmĂH180mm
(SQE00200)
| SKU | SQE00200 |
| Barcode # | 4988601355773 |
| Brand | Square Enix |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003600000m3 |