-PRE ORDER- Eyjafjalla The Hvit Aska A Picnic Before A Long Trip Version 1/7 Scale
Manufacturer: Good Smile Copany
- Series: Arknights
- Pre-Orders Close: 22 June 2026
- ä¸ćľˇéš°č§ç˝çťç§ććéĺ Źĺ¸ ÂŠ 2017-2019 Hypergryph Co., Ltd. All Rights Reserved.
RRP $349.95
$280.24
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2027
$56.05 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular mobile game "Arknights" comes a scale figure of the operator Eyjafjalla the HvĂt Aska in her adorable A Picnic Before A Long Trip outfit! The figure features Eyjafjalla excitedly heading for a picnic on a clear, sunny day. Her blue and white skirt and large ribbons further emphasize her adorable charm. Spend a peaceful moment with Eyjafjalla, surrounded by the sweet scent of strawberries and cream. Painted plastic 1/7 scale complete product with stand included. Approximately 250mm in height.
(GSC07824)
| SKU | GSC07824 |
| Barcode # | 4570232580756 |
| Brand | Good Smile Copany |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |